תכנון אירוע הבר מצווה היא משימה מורכבת ומסובכת שדורשת תכנון של כמה חודשים מראש ממש בדומה לאירוע חתונה. תכנון בר מצווה כולל את האולם עצמו, די ג'יי, תאורה, אוכל, שולחנות וכסאות,מופע של אומן אול להקה, חליפת בר מצווה ועוד. בין יתר ההכנות לבר מצווה יש גם לדאוג למגנטים. המגנטים מחולקים לאורחים כמזכרת מאותו אירוע כולל תאריך הבר מצווה ושם בעל השמחה כולל תמונה משפחתית.

מה מגנטים לבר מצווה?

מגנטים לבר מצווה הם מגנטים שכוללים בדר"כ תמונה של חתן בר המצווה ליד האורח עצמו. כמו כן, מעבר לתמונה עצמה עם בעל השמחה מופיע תאריך האירוע עצמו וכן שם חתן בר המצווה, על מנת שנזכור את האירוע עצמו. את המגנטים ניתן לעשות עם רקעים ואלמנטים שונים או כמגנטים רגילים. הם לרוב נמצאים בעמדת המגנטים לאורך כל האירוע ושהאורחים עומדים ללכת הם ניגשים ללוח לקחת את המגנט שלהם.

למה חשוב שיהיה לכם באירוע מגנטים?

אם אתם רוצים שהאורחים שלכם יזכרו את האירוע שלכם במשך שנים רבות, כדאי לכם מאוד להשקיע באורחים. עם מגנטי איכותיים שכוללים את האורחים שלכם ביחד עם חתן בר המצווה, תוכלו להיזכר באירוע עצמו שאתם פותחים את המקרר או שאם עוברים ליד המקרר ומבטים על תמונות שמופיעות מאירועים שונים שהייתם בהם. לרוב המגנטים יהיו או על דלת הבית או על המקרר מקומות שאנו עוברים לידם ואין מצב שלא נביט עליהם. המגנטים מזכירים לנו חוויות מאירועים שונים שהיינו בהם ועושים לנו בגוף תחושה טובה.

היכן נמצאים המגנטים באירוע עצמו?

המגנטים לאירוע עצמו נמצאים לרוב בלוח המגנטים שנמצא בכניסה לאולם האירועים. לוח זה לרוב מתמלא בהרבה מגנטים שבהם מונצחים בני המשפחה הקרובה והרחוקה ואף החברים. האורחים אשר מגיעים ללוח זה מחפשים את המגנט שלהם כמזכרת אישית מאותו אירוע. המגנט ניתן לאורחים ללא תשלום והוא מאין מתנת תודה של המשפחה לאורח עצמו שהגיע לבר מצווה וכיבד את בעל המצווה בנוכחותו. המגנטים לאירוע פותרים את בעיית התמונות מהאירוע עצמו, בו צלם האירוע מתעד את האירוע עצמו ומשאיר אינספור תמונות לאורחים לבחירה. ישנם אף מקרים בהם אורחים מסוימים אינם מתועדים במצלמת הצלם המקצועי ואין להם מזכרת כלל. מגנטים לבר מצווה פותרים את הבעיה, כך שבסיום הרב כל אורח שהגיע לאירוע יכול במהלך האירוע לקבל מזכרת מהאירוע עצמו.

סגנונות שונים לצילום מגנטים?

בדר"כ צילום המגנטים נעשה בין שולחנות האורחים כאשר הצלם המקצועי לוקח כמה צילומים בין טייק לטייק. אך קיימות אפשרויות נוספות של צילום מגנטים לבר מצווה בעמדת צילום מיוחדת עם אפשרות החלפת רקעים והוספת אלמנטים שונים. כך שאם אתם לא רוצים להיות בנאליים כדאי לכם מאוד לעשות צילום מגנטים בעמדת צילום מיוחדת שכוללת רקעים ואלמנטים שונים ובכך להיות שונים מאירועים אחרים.

חשיבות מגנטים לבר מצווה

אם חשוב לכם שהאירוע שלכם יהיה מתוקתק ומושלם כמו אירועים אחרים שראיתם בחייכם. כדאי לכם מאוד להשקיע בדברים חשובים שיש בכל אירוע ואחד מהם הוא מגנטים לבר מצווה. הודות למגנטים עצמם האורח נהנה ממזכרת מהאירוע עצמו. המזכרת היא לאורך שנים רבות ותמיד היא נמצא בבית בין אם זה על דלת הכניסה או דלת המקרר כך שאין להתעלם ממנה ומהאירוע עצמו שהיה. מעבר לכך, שמביטים בתמונה נזכרים באירוע ותחושות של אושר ושמחה מציפות את האורח עצמו, כך שמדובר על רגע בלתי נשכח מחגיגה בלתי נשכחת. אז אם האורחים שלכם חשובים לכם מאוד, אל תוותרו על מגנטים לאירוע בר המצווה.