היתרונות בבחירת צלם המתגורר בקרבת מקום סמוך לאירוע

בחרו צלם המתגורר בסמוך למקום האירוע, בדרך כלל זה יוזיל את העלויות שלכם כי אז הצלם לא יצטרך להוסיף לכם כסף עבור עלויות הדלק ועבור זמן הנסיעה.
יחד עם זאת חשוב לזכור שלא פעם יש פקקים ארוכים עקב עומס תנועה / תאונות , וזה עלול לעקב את צלם המגנטים ואף למנוע ממנו להגיע לאירוע שלכם במידה והוא מגיע מרחוק.

תיאום ציפיות עם צלם המגנטים

לא פעם כשלקוחות מדברים עם צלמי מגנטים הם מפספסים המון פרטים וכך יוצא מצב שהלקוחות בסופו של דבר לא מרוצים , תיאום ציפיות זה הרבה מעבר לכמות מגנטים, ושעות פעילות.

אם מדובר למשל באירוע חתונה – וודאו עם הצלם – אם הוא צריך לעמוד בכניסה לקבלת פנים (יחד עם הצלם) ולצלם את כל האורחים שנכנסים ?  (כדי שהוא לא יפספס אף אחד , או שאתם מעדיפים שהוא יסתובב ברחבת קבלת הפנים ויצלם את האורחים באופן חופשי ?

דוגמה נוספת, האם תרצו שצלם המגנטים יצלם את צילומי המשפחה יחד עם צלם האירועים ? או שאתם מעדיפים דווקא שלא ? (יש לזה לא מעט חסרונות )
האם תרצו שצלם המגנטים יצלם בחופה ? או שתאם דווקא מעדיפים שהוא לא יתקרב לחופה ? (גם כאן יש יתרונות וחסרונות – מומלץ לקרוא)

כמו שאתם מבינים, יש לא מעט נושאים שצריך לעבור עליהם כדי לוודא שיהיה ביניכם לבין צלם המגנטים תיאום ציפיות מלא ומדויק.

לחתום על הסכם עבודה עם צלם המגנטים

וודאו שיש ברשותכם טופס הזמנה חתום ע"י צלם המגנטים, עם כל הבטחותיו – זה אולי אחד הטיפים הכי חשובים שתצטרכו לקחת לתשומת ליבכם – כך באמת תוכלו להיות בטוחים שהצלם יקיים ויספק לכם את השירות במלואו כפי שהובטח לכם.

מדפסת טרמית או מדפסת פוטו ?

יש הבדלים מהותיים בין 2 סוגי ההדפסה , למרות שכיום רוב צלמי המגנטים עובדים על מדפסת טרמית, מומלץ לוודא זאת מולו בשלב שיחת הטלפון (וכמובן לא לשכוח לציין זאת בהסכם העבודה)

רוצים לדעת מה ההבדלים בין מדפסת טרמית למדפסת פוטו? לחצו כאן

וודאו שאתם מקבלים את כל התמונות ברזולוציה גבוהה וללא מסגרת המגנט

התמונות שמצלם צלם המגנטים, הם נכס עבורכם, להבדיל מצלמי האירוע שממקדים בכם, צלם המגנטים דווקא מתמקד באורחים שלכם, וזה כיף להסתכל בתמונות האלה ולראות איך האורחים שלכם השקיעו והתארגנו לכבודכם.

אלה תמונות נהדרות שתוכלו להשתמש בהם גם לאלבומים הדיגיטליים – לכן לתמונות אלה יש שווי רגשי רב.
בקשו מצלם המגנטים לספק לכם את התמונות המקוריות ברזולוציה גבוהה וללא המסגרת (כדי שתוכלו לעשות בהם שימוש) עדיף על דיסק או קי בסיום האירוע, או בהעברה באינטרנט (רק חשוב לוודא שהאיכות לא נפגעת כתוצאה מכיווץ התמונות.